Centrum szkoleń

Centrum szkoleń

Centrum Szkoleń Collegium Verum zaprasza Państwa do udziału w szkoleniach, które dają możliwość poszerzenia swoich kompetencji.

Collegium Verum (dawniej: Szkoła Wyższa Przymierza Rodzin) – Najlepsza Uczelnia Licencjacka w Warszawie – zatrudnia wysokiej klasy specjalistów. Współpracujemy z osobami, którzy są praktykami, dlatego też nasze szkolenia ukierunkowane są na zdobycie nowych umiejętności i wiedzę praktyczną.

Pierwsze propozycje kierujemy do osób pracujących z dziećmi, nauczycieli przedszkolnych , szkolnych, rodziców, opiekunów, pracowników świetlic, klubów malucha itd.

Tej grupie zawodowej proponujemy następujące szkolenia:

 

 

Wszystkie nasze szkolenia mają wymiar praktyczny. Stawiamy szczególnie na umiejętności i wiedzę praktyczną. Współpracujemy z wieloma specjalistami w swoich obszarach. Z ludźmi, którzy swoją wiedzę wykorzystują na co dzień w pracy zawodowej.

Dysponujemy własnymi salami wykładowymi wyposażonymi w pomoce dydaktyczne. Oferujemy Państwu dogodne terminy szkoleń w systemie popołudniowym i weekendowym. Gwarantujemy wysoki poziom szkoleń, miłą atmosferę i przyjazne warunki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.