Specjalista psychoterapii uzależnień

Specjalista psychoterapii uzależnień

Studia podyplomowe Specjalista psychoterapii uzależnień
w Szkole Wyższej Przymierza Rodzin
w roku akademickim 2016/17.

Uczelnia przygotowuje na rok akademicki 2016/17 rozpoczęcie czterosemestralnych studiów podyplomowych Specjalista psychoterapii uzależnień.

W okresie wakacyjnym program będzie przedkładany komisji akredytacyjnej tak, aby studia podyplomowe stanowiły jednocześnie przygotowanie do państwowego egzaminu certyfikującego do pracy w charakterze Specjalisty psychoterapii uzależnień, lub Instruktora terapii uzależnień. Uruchomienie studiów jest uzależnione od otrzymania akredytacji.

Zapraszamy osoby zainteresowane do zgłaszania deklaracji podjęcia studiów tak, byśmy w sytuacji uzyskania akredytacji mogli bezpośrednio przekazać szczegóły związane z prowadzeniem studiów. Zapraszamy do śledzenia informacji zawartych na stronie internetowej Uczelni.

Aktualizacja z dnia 04.10.2016

Uruchomienie kierunku studiów podyplomowych Specjalista psychoterapii uzależnień jest uzależnione od otrzymania akredytacji dla programu. W chwili obecnej program studiów nie posiada akredytacji, w związku z tym informujemy, że w I semestrze roku akademickiego 2016/17 studia te nie będą realizowane. Starania o uzyskanie akredytacji będą jednak podejmowane w najbliższych miesiącach. O decyzjach związanych z uruchomieniem studiów będziemy Państwa informować.